Ankara Misafirhane

Ankara’ya bağlı çankaya ilçesinde bulunan şirin, huzurlu, iyi hizmet veren TŞOF Konukevi, temizliği ve sıcak ortamıyla, güleryüzlü personeliyle, siz değerli yerli ve yabancı misafirlerine kaliteli bir hizmet sunuyor.

       TŞOF Konukevi, Butik oteller arasında yıldızı yok ama; estetikleriyle ve klasik tarzdaki taşıdığı güzellikleriyle, dinlenmiş bir şekilde ayrılmak için şaşırtacak kadar konforuyla, siz değerli misafirlerine keyifli anlar yaşatabilir. Otel çevresinde gezip görebileceğiniz, yürüyüşler yapıp dinlenebileceğiniz parklar (Seğmenler parkı, Botanik parkı ve Kuğulu Parkı), caddeler (Tunalı Hilmi caddesi ve Arjantin caddesi), Alışveriş yapabileceğiniz AVM’ler yürüme mesafesinde sizleri bekliyor olacaktır.
  ODA VE YATAK KAPASİTESİ

      Konukevimizde toplam 27 oda (46 yatak) kapasitesi ile evinizdeki konforu yaşayabileceğiniz bir yaşam sunmaktadır. Oda tiplerimiz; 19 adet çift kişilik ve 8 adet tek kişilik odalar bulunmaktadır. 
ODA ÖZELLİKLERİ

       Odalarımızda elektronik kartlı giriş, klima (ısıtma ve soğutma), Tv, oturma grubu, mini buzdolabı, telefon, saç kurutma makinası, kablosuz internet bağlantısı ve balkon bulunmaktadır.

YEME İÇME

Konukevimizde sadece kahvaltı hizmeti verilmektedir.

KONUKEVİMİZ İÇİN İLETİŞİM ADRESİ:

Fatma Aliye Sokak No: 1 Çankaya / ANKARA

TELEFON : (312) -466 20 17

              (312)-466 20 18

 FAX       : (312) - 427 08 85

 Siz Sayın Konuklarımızı Ağırlamaktan Memnuniyet Duyacağız .....

Buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.