YİĞİNER’DEN TARİHİ ZAFER

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’muzun ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi'nde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı'nda toplam 5167 delegenin 4027'sinin oy kullandığı seçimde 3953 oy geçerli sayıldı. Genel Başkanımız Mehmet Yiğiner 2421 oy alarak tarihi bir fark ile seçimi kazandı. 

Genel Başkanımız Mehmet Yiğiner seçim sonucu yaptığı konuşmasında, “ Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu sonucunda teveccühleri ile bizleri Genel Başkan olarak hizmet etmeye layık gören ulaşım odalarımızın Kıymetli Başkanlarına ve Yöneticilerine şahsım ve ekibim adına en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, dönüş yolunda kazasız belasız sağ salim memleketlerinize ulaşmanızı temenni ediyorum.”

Teşkilatımızın lokomotifi TŞOF’u hep birlikte hak ettiği noktaya getireceğiz

“Teveccühünüzün ağırlığının ve öneminin farkındayız, şimdi daha da fazla çalışma zamanı teşkilatımızın lokomotifi TŞOF’u hep birlikte hak ettiği noktaya getireceğiz.

Olağanüstü Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, bu vesile ile seçimin aksamadan gerçekleşmesini sağlayan Bakanlık temsilcilerine, seçim kurulu görevlilerine ve Emniyet mensuplarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.