APAYDIN, “Her Zaman Yaşasın Cumhuriyet Bayramımız”

ANKARA - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, “Milletin iradesinin hâkim olduğu yönetim biçimi, içinde bulunduğumuz yüzyıla en çok yakışandır. Bize atalarımızdan miras kalan Cumhuriyet, aydınlık yarınlara yürürken çocuklarımız için de en güzel rehber olacaktır” dedi.

fevziapaydin2

Türkiye Şoförler Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın mesajında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyetimizin 95’inci yaşını büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz. Büyük Kurtuluş Savaşı’nın ardından Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarınca, imkânsızlıklar içinde, büyük bir inanç ve vizyon eseri olarak kurulan Cumhuriyet’i bizden sonraki nesiller de aynı hassasiyet ve özenle koruyacaktır. Hiçbir hain saldırı girişimi bize Gazi Mustafa Kemal ve Silah arkadaşları tarafından bize emanet edilen bu kutsal değerimizi zedeleyemeyecektir.

 

Unutmayalım ki; milletin iradesine duyulan saygı, en büyük erdemdir. Türkiye Cumhuriyeti bu topraklarda kader birliği yapmış milyonların en güzel ortaklığıdır. Türk şoför ve nakliyeci esnafı adına, bu anlamlı bayramı can-ı gönülden kutluyorum ve halkımızın duygularına bir kez daha tercüman olmak istiyorum: Yaşasın Cumhuriyet.