TŞOF Başkanı APAYDIN’dan Zeytin Dalı Harekâtına Destek

-“AFRİN HAREKATIN BAŞARILI OLACAĞINA İNANCIMIZ SONSUZ”

-“BİTLİS ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM”

ANKARA – Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü YPG'nin işgali altındaki Afrin'e gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin bir mesaj yayımlayarak başarı diledi.

-“ZEYTİN DALI OPERASYONU BÖLGEYE HUZUR GETİRECEKTİR”Baskanapaydın1

Fevzi Apaydın mesajında, "Sonuna kadar haklı olduğumuza inandığımız bu operasyonda Mehmetçiğimizin bu operasyonu başarıyla tamamlayacağından hiçbir şüphe ve endişemiz bulunmamaktadır. Dünyanın en güçlü ve bilinçli hareket kabiliyetine sahip kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kayıp vermeden zafer haberleriyle dönmesini bütün kalbimle diliyorum. Türk milleti her zaman olduğu gibi söz konusu vatan olduğunda yine tek ses ve tek yürek olmuştur. Bu birlikteliğe her zaman kinden bugün daha çok ihtiyacımız var. Ülkemizde iktidar ve muhalefet tüm siyasi partilerimizin birlikte hareket etmesi ayrı bir sevinç kaynağıdır. Türk şoför esnafı olarak askerlerimizin hiçbir  kayıp vermeden bölgeye barış ve huzur getirerek geri dönmelerini cani gönülden istiyoruz. Bu Zeytin Dalı harekatı hiç kuşkusuz bölgeye huzur getireceği gibi terör örgütlerine de büyük bir mesaj olacaktır" değerlendirmesinde bulundu.

-“ÜLKEMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

Çığ altında kalan 5 şehit askere rahmet dileyen Fevzi Apaydın, “Bitlis’in Hizan ilçesi İncirli köyü Giriziyaret Tepe mevkiinde bölgeyi PKK’li teröristlerden temizlemek ve kullandıkları sığınak ve barınakların imha edilmesi için başlatılan ‘Şehit Jandarma Uzman Çavuş Erdal Kavallı Operasyonu’ kapsamında başlatılan çığ düşmesi sonucu 5 askerimizin şehit olması bizleri millet olarak derin bir üzüntüye sevk etmiştir. Operasyonda çığ düşmesi sonucu şehit olan askerlerimize Allahtan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum” dedi.